0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
France
لیگ ۱
پاریس سن ژرمن
۱
۰
متز
Finished
۲۳:۳۰
England
جام فوتبال انگلیس
لیدز یونایتد
۱
۱
هال سیتی
Finished
۲۳:۱۵
ساوت‌همپتون
۰
۲
برنتفورد
Finished
۲۳:۱۵
اورتون
۳
۰
Salford City FC
Finished
۲۳:۴۵
وست برومویچ
۳
۰
شهر هاروگیت اف سی
Finished
۲۱:۳۰
ایپسوییچ توون
۰
۱
فولام
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
بریستول سیتی
۴
۰
نورتهامپتون تون
Finished
۲۳:۱۵
Egypt
لیگ برتر
وادی دگلا
۰
۲
الاسیوطی اسپورت
Finished
۲۳:۰۰
EL Gounah
۱
۲
سموحه
Finished
۲۰:۳۰
International Clubs
لیگ قهرمانان اروپا ،انتخابی
FC Midtjylland
۳
۰
یانگ بویز برن
Finished
۲۳:۰۰
AC Omonia Nicosia
۱
۱
FK Crvena Zvezda
Finished
۱۹:۳۰
Ferencvarosi TC
۲
۱
GNK Dinamo Zagreb
Finished
۲۱:۳۰
قره باغ
۰
۰
Molde FK
Finished
۲۱:۳۰
Maccabi Tel Aviv FC
۱
۰
FC Dinamo Brest
Finished
۲۱:۳۰
Morocco
بوتولا
ایتهاد تانگر
۱
۱
فار رابات
Finished
۲۲:۴۵
International Clubs
لیگ اروپا ، صعودی
B36 Torshavn
۱
۱
THE New Saints FC
Finished
۲۲:۳۰
پروگرس نیدرکورن
۰
۵
Willem II Tilburg
Finished
۲۱:۰۰
Hammarby IF
۰
۳
لچ پزنان
Finished
۲۱:۳۰
Japan
جی لیگ
توکیو
۲
۳
Oita Trinita
Finished
۱۴:۳۰
یوکوهاما مارینوس
۳
۰
شیمیزو اس-پالس
Finished
۱۵:۰۰
ویسل کوب
۰
۱
سرزو اوزاکا
Finished
۱۴:۳۰
ساگان توسو
۰
۲
کنسادول ساپورو
Finished
۱۵:۰۰
International Clubs
Club Friendly Games
UD Rayo Ibense
-
-
Club Deportivo Eldense
Finished
۲۳:۰۰
AS Gubbio 1910
-
-
Cesena FC
Cancelled
۱۹:۰۰
Virtus Entella
-
-
US Citta Di Pontedera
Cancelled
۱۹:۳۰
Egoi
-
-
Dias Irakleiou
Cancelled
۱۹:۳۰
Ssd Pro Sesto
-
-
FC Inter Milano
Cancelled
۲۰:۰۰
FC Empoli
-
-
Sampdoria Genoa
Cancelled
۲۰:۳۰
پادراگ هارینگتون
-
-
Real Murcia
Cancelled
۲۲:۳۰
UD Rotena
-
-
Xerez CD
Cancelled
۲۳:۰۰
Switzerland
لیگ اول کلاسیک
FC Paradiso
-
-
FC Tuggen
Finished
۲۲:۳۰
China
China League 1, Group C
هیلونگجیانگ لاوا اسپرینگ
۱
۱
Sichuan Jiuniu
Finished
۱۲:۰۰
Kunshan FC
۰
۰
Nantong Zhiyun FC
Finished
۱۶:۳۰
Paraguay
دسته برتر، اپرتورا
سرو پورتنو
۱
۰
ناسیونال اسونسیون
Finished
۰۳:۰۰
International Clubs
جام لیبرتادورز، گروه سی
کولوکولو
۲
۱
پنارلو مونته ویدئو
Finished
۰۲:۴۵
جورگه ویلسترمان
۲
۳
اتلتیکو پارانائنسه
Finished
۰۲:۴۵
Slovakia
اسلونسکی پوهار
نامستوو
۰
۷
زیلینا
Finished
۱۸:۳۰
پاولوک ناد اوهوم
۰
۶
MSK Tesla Stropkov
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
جاورنیک ماکوو
۱
۲
سرد
Finished
۱۸:۳۰
لوکوموتیوا زوولن
۰
۵
نیترا
Finished
۱۸:۳۰
اسپیسکه پودرادی
۲
۱
اسلاوج تربیسو
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
اسلاوو اسپیسکا بلا
۲
۰
گرلاچوف
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
اسپارتاک میجاوا
۰
۲
ترنسین
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Simulated Reality League
Ligue 1 SRL
Paris Saint Germain Srl
۲
۰
FC Metz Srl
Finished
۱۴:۳۰
Cyprus
جام حذفی قبرس
نیا سالامینا فاماگوستا
۴
۱
Ahironas Liopetriou
inprogress
۲۰:۳۰
لیماسول
۵
۰
Omonia Psevda
inprogress
۲۰:۳۰
کارمیوتیسا پولیمیدیون
۴
۰
EN Thoi Lakatamia
inprogress
۲۰:۳۰
پاییک
۲
۱
دوسکا کاتوکوپیاس
inprogress
۲۰:۳۰
ایا ناپا
۱
۵
پافوس
inprogress
۲۰:۳۰
Ukraine
کاپ اکراین
FC Nyva Vinnytsia
۲
۲
Krystal Kherson
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Kryvbas Kriviy Rih
۴
۱
تاوریا سیمفروپول
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
ویکتوریا مایکولایوکا
۰
۰
Dinaz Vyshgorod
Finished
۱۷:۳۰
FC Uzhhorod
۰
۱
آگروبیزنس ولوکیسک
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
مایکولایو
۱
۰
چرنومورتس اودسا
Finished
۱۷:۳۰
وولین لوتسک
۰
۱
پریدنیسترویا ایوانو فرانکیوسک
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
اوبولون-بروار کیو
۰
۱
پولیسیا ژیتومیر
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Alians Lypova Dolyna
۰
۳
ورس ریون
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Vpk-Agro Shevchenkivka
۲
۲
MFC Kremin Kremenchuk
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Kazakhstan
لیگ برتر
توبول کوستانای
۰
۴
اوردابسی
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
مسابقات قهرمانی برزیل سری ب
AD Confianca SE
۲
۲
اوای
Finished
۰۲:۴۵
Czech Republic
Divize D
FC Spartak Velka Bites
-
-
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
Finished
۱۸:۳۰
Bosnia & Herzegovina
لیگ پریمیجر
FK Olimpic Sarajevo
۱
۳
ساراجوو
Finished
۱۹:۰۰
International Clubs
بازی های دوستانه باشگاهی
پس گیاننینا
۱
۰
AE Karaiskakis
Finished
۱۹:۳۰
جیمناستیک ده تاراگونا
۱
۰
رئال ساراگوسا
Finished
۲۱:۰۰
اتلتیک بمبیبره
۲
۶
کولتورال لئونسا
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Chile
دسته برتر
فلسطین
۲
۰
دپورتس اکویکو
Finished
۱۹:۳۰
Croatia
لیگ یک فوتبال کرواسی منطقه شرق
NK Belisce
-
-
NK Zrinski Jurjevac
Cancelled
۱۹:۳۰
NK Granicar Zupanja
-
-
NK Vihor Jelisavac
Cancelled
۱۹:۳۰
Latvia
لیگ برتر لتونی
لیه پاجا
۳
۲
اسپارتاک جورمالا
inprogress
۲۰:۳۰
Denmark
Cup, Women
FC Damso
-
-
FC Nordsjaelland
Cancelled
۱۹:۳۰
International
Womens Euro, Qualification Group D
Azerbaijan
-
-
مولدوا
Cancelled
۲۰:۰۰
Denmark
دسته 1
Silkeborg IF
۲
۰
اسکیو
Finished
۲۰:۳۰
ویبورگ
۴
۲
Kolding IF
Finished
۲۱:۰۰
اسبجرگ
۱
۰
اچ بی کوگ
Finished
۲۱:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga North, Group North
اینتراخت نوردرستیدت
۰
۱
دروچترسن / اسل
Finished
۲۲:۰۰
Norway Amateur
زیر 19اینترکریت
Rosenborg BK
-
-
Kolstad
Cancelled
۲۰:۳۰
Strindheim TF
-
-
Orkla FK
Cancelled
۲۲:۰۰
Ranheim TF
-
-
Levanger FK
Cancelled
۲۳:۰۰
Germany Amateur
جام براندنبورگ
FSV Optik Rathenow
-
-
FSV Union Furstenwalde
Cancelled
۲۱:۰۰
Sweden
سوپریتان
GIF Sundsvall
۱
۲
آکروپولیس
Finished
۲۱:۳۰
جونکوپینگس سودرا
۲
۰
اورگریت
Finished
۲۱:۳۰
هالمستاد
۴
۰
Umea FC
Finished
۲۱:۳۰
دجرفورس ایف
۲
۱
دالکورد
Finished
۲۱:۳۰
براگ
۲
۱
گایس گتبورگ
Finished
۲۱:۳۰
Austria
جام او اف بی
یونیون گورتن
۱
۳
رایندورف آلتاخ
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
شواز
-
-
هوهنمس
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Poland
لیگ ۱
چروبری گلوگوو
۱
۲
Radomiak Radom
Finished
۲۱:۳۰
Widzew Lodz
۰
۲
LKS Lodz
Finished
۲۱:۴۰
ستومیل ولسزتین
۰
۱
اودرا اوپولی
Finished
۲۲:۱۵
Austria Amateur
لیگ سالزبرگر
SV Austria Salzburg
۱
۳
SV Seekirchen
Finished
۲۱:۳۰
SV Grodig
۳
۱
SV Wals-Grunau
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Estonia
لیگ دسته دوم فوتبال لهستان/لاس
Viimsi JK II
-
-
Pohja-Sakala
Cancelled
۲۱:۳۰
Saue JK Laagri
-
-
Parnu JK Poseidon N.
Cancelled
۲۱:۴۵
Bulgaria
نخبگان زیر 19 سال
Sokol Markovo U19
-
-
Levski Sofia
Cancelled
۱۸:۳۰
Cherno More Varna
-
-
FC Vitosha Bistrica U19
Cancelled
۱۸:۳۰
FC Pirin Blagoevgrad
-
-
BOTEV PLOVDIV
Cancelled
۱۸:۳۰
Natsional Sofia U19
-
-
دونکستر
Cancelled
۱۸:۳۰
Slavia Sofia
-
-
FK Hebar Pazardzhik U19
Cancelled
۱۸:۳۰
Germany Amateur
لیگ منطقه ای غرب
وگبرگ-بیک
۰
۱
FC Schalke 04 II
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
VfL Sportfreunde Lotte 1929
۰
۲
دورتموند 2
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
کلن
۱
۱
ROT Weiss Ahlen
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
آلمانیا آکن
-
-
SV Lippstadt 08
Cancelled
۲۲:۰۰
ووپرتالر
۰
۳
فورتونا دوسلدورف زیر 23 سال
Finished
۲۲:۰۰
VfB Homberg
۱
۳
SC Fortuna Cologne
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
SV 19 Straelen
۱
۲
SC Preussen 06 Munster
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
SV Bergisch Gladbach 09
۱
۱
مونشن گلادباخ 2
Finished
۲۲:۰۰
رودینگاسن
۰
۰
روت ویسیس اوبرهاوسن
Finished
۲۲:۰۰
وایدنبروک
۲
۱
بونر
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Estonia
کاپ کوچک
Tallinna JK Legion II
-
-
Turi JK Ganvix
Cancelled
۲۲:۰۰
Ireland
لیگ برتر فوتبال لینستر
Newbridge Town FC
-
-
Liffeys Pearse FC
Cancelled
۲۲:۳۰
Newbridge Town FC
-
-
Portlaoise AFC
Cancelled
۲۳:۴۵
Uruguay
Primera Division
CA Rentistas
-
-
CA River Plate (URU)
Cancelled
۲۲:۴۵
Serbia
سرپسکالیگ، استوک
SFS Borac Paracin
-
-
د جی کا/ ام‌ جی سی تریر
Cancelled
۱۸:۳۰
Singapore
سوپر لیگ
Tanjong Pagar United
-
-
بالستیر خلسا
Cancelled
۱۶:۱۵
تامپینس
-
-
هوگانگ یونایتد
Cancelled
۱۶:۱۵
هوم یونایتد
-
-
گیلانگ اینترنشنال
Cancelled
۱۶:۱۵
Finland
یکونن
کا پی وی کاکولا
۶
۰
Mypa Myllykoski
Finished
۱۸:۳۰
یارو
۴
۲
اکیناس ایدروتسفورنینگ
inprogress
۲۰:۰۰
Vaasan Palloseura
۱
۲
اولو
Finished
۲۰:۰۰
کاجانی
۰
۰
Mikkelin Palloilijat
Finished
۲۰:۰۰
کی تی پی
۴
۰
گنیستان
Finished
۲۰:۰۰
Musan Salama
۳
۲
SJK Akatemia
inprogress
۲۰:۰۰
Korea Republic
کی-لیگ کلاسیک۱
بوسان پارک
۱
۲
گنگوون
Finished
۱۳:۳۰
ساون سامسونگ بلو وینگز
۰
۰
پوهانگ استیلیرس
Finished
۱۴:۳۰
اینچئون یونایتد
۱
۰
سئول
Finished
۱۴:۳۰
دائگو
۳
۲
Seongnam FC
Finished
۱۵:۳۰
International Clubs
جام لیبرتادورز، گروه دی
EM Deportivo Binacional
۰
۱
LDU Quito
Finished
۰۵:۰۰
International Clubs
جام لیبرتادورز، گروه جی
سانتوس
۰
۰
الیمپیا آسونکیون
Finished
۰۵:۰۰
USA
USL, Championship
Los Angeles Galaxy II
۳
۲
LAS Vegas Lights
Finished
۰۶:۳۰
Simulated Reality League
K-League 1 SRL
Suwon Bluewings (SRL)
۰
۲
Pohang Steelers (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Incheon United FC (SRL)
۱
۰
FC Seoul (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Daegu FC (SRL)
۰
۰
Seongnam FC (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Busan I Park (SRL)
۱
۱
Gangwon FC (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Russia
لیگ برتر سینت پترزبورگ
Std Petrovich
-
-
Baltavto St Petersburg
Cancelled
۱۱:۳۰
Tsarskoye Selo
-
-
Sh N2 Vo Zvezda North-West
Cancelled
۲۱:۳۰
Dinamo St Petersburg
-
-
Mashtekh
Cancelled
۲۱:۳۰
Neva Legirus
-
-
FK Maksima
Cancelled
۲۲:۱۵
Simulated Reality League
China Super League SRL
Qingdao Huanghai FC Srl
۶
۳
Chongqing Lifan Srl
Finished
۱۱:۳۰
Tianjin Teda Srl
۱
۲
Shijiazhuang Ever Bright FC Srl
Finished
۱۱:۳۰
China
China League 1, Group B
ژیجانگ گریین تون
۴
۰
Jiangxi Liansheng FC
Finished
۱۲:۰۰
Liaoning Shenyang Urban FC
۱
۱
Shaanxi Chang AN Athletic FC
Finished
۱۶:۰۵
لیائونینگ شینیانگ هوین
-
-
Shaanxi Chang AN Athletic FC
Cancelled
۱۶:۰۵
China
China League 1, Group A
Chengdu Better City FC
۱
۰
بیجینگ کونگو
Finished
۱۲:۳۰
بیجینگ رینهی
۱
۰
Suzhou Dongwu
Finished
۱۶:۰۵
Indonesia
لالیگا۱
Persik Kediri
-
-
باریتو پوترا
Cancelled
۱۳:۰۰
پسیس سیمارانگ
-
-
تیرا
Cancelled
۱۳:۰۰
پرسلا لامونگان
-
-
ارما اندونزی
Cancelled
۱۶:۰۰
Persiraja Banda Aceh
-
-
پرسیب باندونگ
Cancelled
۱۸:۰۰
Serbia
تورنومنت اوبرندوف زیر 19سال
Radnicki Novi Beograd U19
-
-
FK Trajal Krusevac U19
Cancelled
۱۳:۳۰
Russia
منطقه مسکو
FC Gefest
-
-
Afk Geraklion Moscow
Cancelled
۱۳:۳۰
Lokomotiv-M Lfk
-
-
Rodina-2
Cancelled
۱۴:۳۰
Zelenograd
-
-
.fc Sachalinets
Cancelled
۱۶:۳۰
FK Rosich
-
-
Burevestnik
Cancelled
۱۶:۳۰
Poland
III Liga, Group 4
KS Wiazownica
-
-
FKS Stal Krasnik
Finished
۱۸:۳۰
Australia
Football Queensland Premier League
Ipswich Knights
-
-
Logan Lightning
Cancelled
۱۴:۰۰
China
سوپر لیگ چین
Qingdao Huanghai FC
۰
۳
چونگکینگ لیفان
Finished
۱۴:۳۰
تیاجین تدا
۱
۱
Shijiazhuang Ever Bright FC
Finished
۱۶:۳۰
Japan
جی لیگ ۲
اومیا آردیجا
۰
۱
اویسپا فوکوکا
Finished
۱۴:۳۰
Australia
U20 Western Australian Premier League
Bayswater City SC
-
-
Balcatta SC
Cancelled
۱۵:۳۰
Germany Amateur
لیگ منطقه ای جنوب شرق
اس سی فرایبورگ
۴
۰
VfR 1921 Aalen
Finished
۱۶:۳۰
TSG Balingen
۱
۰
Bahlinger SC
Finished
۲۱:۳۰
اشتوتگارت 2
۲
۱
الورسبرگ
Finished
۲۱:۳۰
یو ال ام 1846
۳
۱
فرانکفورت
Finished
۲۱:۳۰
استینباک
۲
۰
ماینز 2
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
U20 Carioca, Serie A
AA Portuguesa RJ
-
-
CR Flamengo RJ
Finished
۱۷:۳۰
Nova Iguacu FC RJ
-
-
America FC RJ
Finished
۱۷:۳۰
Volta Redonda FC RJ
-
-
Boavista RJ
Cancelled
۲۲:۳۰
Chile
دسته دوم
ملیپيلا
۱
۱
کوبرلوا کالاما
Finished
۱۷:۳۰
سانتیاگو مورنینگ
۰
۱
سان مارکوس دی اریکا
Finished
۲۲:۳۰
Russia
گروپ آ ٬ لیگ نوجوانان
کراسنودار
-
-
Chertanovo Moscow
Cancelled
۱۷:۳۰
Simulated Reality League
Copa Libertadores SRL
SC Internacional RS Srl
۰
۰
America De Cali Srl
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
CD Universidad Catolica Srl
۰
۰
Gremio FB Porto Alegrense RS Srl
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Estudiantes De Merida Srl
۳
۰
Alianza Lima Srl
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Club Bolivar Srl
۰
۲
SE Palmeiras SP Srl
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Independiente Medellin Srl
۳
۰
Caracas FC Srl
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Serbia
لیگ سرپسکا، بلغارستان
FK Gsp Polet Dorcol
-
-
FK Brodarac
Cancelled
۱۸:۳۰
FK Teleoptik
-
-
OFK Mladenovac
Cancelled
۱۸:۳۰
Scotland
لیگ برتر
ST Mirren
۱
۲
سلتیک
Interrupted
۲۳:۱۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید